KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713058
nr 1271 3058
Johan Malm, Stockholmsmotiv, signerad. Olja på pannå, 22x26 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:49:53
25/8 23:29:10
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm